Kumode ADKM624

124,00 Add to wishlist

Vienkārša un funkcionāla kumode minimālisma stilā. Divas augšējās lādes dos iespēju glabāt ikdienai nepieciešamās lietas, savukārt četras lejas lādes ir nedaudz dziļākas. Tajās savukārt ir ērti glabāt apģērtbu vai lielākas lietas. Atvilktnes darbojas uz metāla vadotnēm. Malas ir pārklātas ar ABS malu, lai nodrošinātu augstu aizsardzību pret bojājumiem. Plašais krāsu klāsts ļaus pielāgt kumodes krāsu ikvienam interjeram.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Īpašības

Ar atvilktnēm

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Materiāls

LKSP
MDF

Preces apraksts

Ērta kumdoe ar 6 atvilktnēm, kas viegli pārvietojas pa metāla vadotnēm. Četras apakšējās atvilktnes, ņemot vērā to lielo ietilpību, ir lieliski piemērotas apģērbu organizēšanai.

Fasāde bez rokturiem raksturo  minimālisma stilu. Izgatavota no kvalitatīvas 16 milimetrus biezas laminētas plātnes ar augsta līmeņa nodilumizturību. Redzamās malas ir pārklātas ar ABS apmalēm, kas sniedz mēbelei paaugstinātu izturību pret bojājumiem un paildzina mēbeles kalpošanas ilgumu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.