Skapis ar bīdāmām durvīm STOL030

460,00 Add to wishlist

Skapis ar bīdāmām durvīm STOL030 –  svarīgākie elementi:

  • ergonomisks
  • Moderns dizains
  • Plaša uzglabāšanas vieta
  • daudz plauktu
  • drēbju stanga
  • kvalitatīva furnitūra
Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Krāsa

-

Spogulis

Bez spoguļa

Materiāls

LKSP
Stikls / Spogulis

Īpašības

Ar bīdāmām durvīm
Ar drēbju stangu
Ar plauktiem

Preces apraksts

Liels un ietilpīgs skapis ar bīdāmām durvīm STOL030 .


Skapis ar bīdāmām durvīm STOL030, kas viegli piesaistīs to cilvēku uzmanību, kuri meklē modernas mēbeles savam dzīvoklim. Augstā kvalitāte, ko nodrošina augstas kvalitātes laminētā plāksne, no kuras tas ir izgatavots, garantē izturību pret mehāniskiem bojājumiem un saules gaismu.

Mēbeles labi iederēsies gan gaišās, gan tumšās telpās. Kontrastējošais krāsojums izceļ dizaina izskatu un piešķir tai oriģinalitāti. Melnbaltais stikls piešķir tam pievienoto vērtību.

Bīdāmās durvis un alumīnija sliedes ir priekšrocības, kas jāņem vērā, iegādājoties mēbeles. Tās nodrošina optimālu komfortu, kas ir novērtējams pat pēc daudzu gadu lietošanas.
Tā ir aprīkota ar desmit praktiskiem plauktiem un drēbju turētāju mēbeļu labajā pusē. Šāds iekšējo elementu izvietojums nosaka pareizu sadalījumu un optimālu skapja lietošanas komfortu. Iekšējās telpas izkārtojums ir parādīts attēlā zemāk.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.