-7%

Spoguļgalds ar spoguli (kreisais) ADKT1248

109,00 101,00 Add to wishlist

Spoguļgaldiņš ar pie sienas karināmu spoguli (stiprinājumi ir komplektā). Pateicoties iespējai piekarināt spoguli pie sienas, ir izvēle spoguļa novietojumam vertikāli vai horizontāli. Divas ērtas atvilktnītes- viena dziļāka, lielāka, otra ērta rotaslietu un mazu priekšmetu izkārtošanai. Aiz veramām durtiņām izkārtots plaukts. Izgatavots no 16 mm nodilumizturīgas laminētas plāksnes. Atvilktnēm izmantotas metāla vadotnes. Spoguļa pamatnes izmērs: 55x65cm, spoguļa izmērs:50x60cm.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Krāsa

-

Novietojums

Kreisais sāns

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Durvju skaits

1

Durvju veids

Veramas durvis

Materiāls

LKSP
MDF
Stikls / Spogulis

Īpašības

Ar atvilktnēm
Ar durvīm
Ar plauktiem
Ar spoguli
Ar veramām durvīm

Preces apraksts

Kompakts tualetes galdiņš kosmētikas un rotaslietu glabāšanai. Galds aprīkots ar ērtu atvilktni un plauktu aiz veramām durtiņām. Klasiski baltā krāsa piestāvēs jebkādai guļamistabas toņu gammai. Kosmētikas galds var pildīt divkāršu funkciju - dienas laikā tas var viegli pārvērsties par portatīvā datora galdiņu vai nelielu darba vietu, kas ļauj ietaupīt papildus vērtīgo telpu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.