Apakšējais virtuves skapītis BNEZ12

71,00 Add to wishlist

BNEZ virtuves mēbeles ir stilīgs un ārkārtīgi praktisks virtuves mēbeļu komplekts. Šīs mēbeles ir lielisks piedāvājums, it īpaši klasiskiem, maziem interjeriem.

Virtuves apakšējais skapītis ar 3 atvilktnēm

To ir iespējams papildināt citiem skapīšiem no šīs virtuves mēbeļu kolekcijas.

Mēbeles ir rūpīgi izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem (laminētas skaidu plātnes), pateicoties kurām, tās kalpos daudzus gadus.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Krāsa

-

Novietojums

Uz grīdas

Skapīša veids

Apakšējais skapītis

Fasāde

Matēta fasāde

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Materiāls

LKSP
Stikls

Īpašības

Ar atvilktnēm
Ar galda virsmu
Ar matētu fasādi
Ar virsmu

Preces apraksts

BNEZ virtuves mēbeles ir stilīgs un ārkārtīgi praktisks virtuves mēbeļu komplekts. Šīs mēbeles ir lielisks piedāvājums, it īpaši klasiskiem, maziem interjeriem.

Kontrastējošais krāsu salikums izskatās lieliski interjerā. Šādas mēbeles jebkurā telpā ienesīs daudz elegances un padarīs to mājīgāku.

Piedāvājumā ir virtuves mēbeļu kolekcija, kas sastāv no četriem komplektiem. Tos var papildus paplašināt ar 19 papildu skapju veidiem. Tas ļaus jums pielāgot komplektu savām personiskajām vajadzībām un vēlmēm. Mēbeles ir ļoti funkcionālas. Plaši skapīši ļaus ērti uzglabāt traukus, katlus un citus virtuves piederumus.

Mēbeles ir rūpīgi izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem (laminētas skaidu plātnes), pateicoties kurām, tās kalpos daudzus gadus. Metāla rokturi padara virtuvi modernu un elegantu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais kas uzraksta atsauksmi produktam "Apakšējais virtuves skapītis BNEZ12"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *