Vitrīna ar apgaismojumu BNIV6

321,00 Add to wishlist

Mūsdienīga forma, ārkārtīgi interesanti rokturu risinājumi un skaistais krāsu salikums ir jaunās BNY mēbeļu kolekcijas stiprākās puses.

vitrīna ar 2 durvīm un apgaismojumu

Papildu priekšrocība ir kvalitatīva furnitūra – augstas kvalitātes lodīšu vadotnes, klusā aizvēršanas sistēma un LED apgaismojums stikla plauktiem, kā arī stikla durvis un plaukti ir izgatavoti no rūdītā stikla.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Krāsa

-

Novietojums

Uz grīdas

Durvju skaits

2

Materiāls

LKSP
MDF
Rūdīts stikls

Īpašības

Ar apgaismojumu
Ar durvīm
Ar plauktiem
Ar stikla durvīm
Ar stikla plauktiem
Ar stiklu

Durvju veids

Stikla durvis
Veramas durvis

Preces apraksts

BNIV mēbeles ir kolekcija, kuras individuālās formas ir rūpīgi izstrādātas, kam pateicoties tās ir modernas un praktiskas mēbeles.

Fasādes ir izgatavotas no MDF ar struktūru, kas imitē dabisko koku. Mēbeļu korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes laminētas plātnes.

Viesistabas mēbeles papildina masīvas metāla kājas un melni rokturi. Kvalitatīvie mēbeļu materiāli garantē to stabilitāti un lietošanas drošību daudzus gadus.

Papildu priekšrocība ir kvalitatīva furnitūra - augstas kvalitātes lodīšu vadotnes, klusā aizvēršanas sistēma un LED apgaismojums stikla plauktiem, kā arī stikla durvis un plaukti ir izgatavoti no rūdītā stikla.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Atsauksmes

Šeit vēl nav neviena atsauksme.

Esi pirmais, kas uzraksta atsauksmi produktam "Vitrīna ar apgaismojumu BNIV6"

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki atzīmēti ar *