ADKM746 Kumode

110,00 Add to wishlist

Vienkārša un funkcionāla kumode minimālisma stilā. Sešas lādes dos iespēju ērtāk organizēt Jūsu mājas kārtību. Atvilktnes darbojas uz metāla vadotnēm. Malas ir pārklātas ar ABS malu, lai nodrošinātu augstu aizsardzību pret bojājumiem. Plašais krāsu klāsts ļaus pielāgt kumodes krāsu ikvienam interjeram.

Kumode papildinās kā dzīvojamo istabu, tā arī pārējās telpas Jūsu mājā.

Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Kolekcija

Īpašības

Ar atvilktnēm

Atvilktnes

Ar atvilktnēm

Materiāls

LKSP
MDF

Preces apraksts

Ērta un ietilpīga kumode ar 6 palašām atvilktnēm, kas viegli pārvietojas pa metāla vadotnēm. Plašās atvilktnes ir ideāla vieta gan dokumentu glabāšanai, gan drēbju glabāšanai. Tā ļauj organizēt priekšmetus Jūsu mājā un uztur kārtību. Fasāde bez rokturiem raksturo  minimālisma stilu. Izgatavota no kvalitatīvas 16 milimetrus biezas laminētas plātnes ar augsta līmeņa nodilumizturību. Redzamās malas ir pārklātas ar ABS apmalēm, kas sniedz mēbelei paaugstinātu izturību pret bojājumiem un paildzina mēbeles kalpošanas ilgumu.

 

Kumode kļūs par jūsu palīgu apģērbu un aksesuāru organizēšanā. Tai ir 6 atvilktnes, kas viegli pārvietojas pa metāla vadotnēm.

Fasāde bez rokturiem uzsver minimālisma stilu, kurā tika izgatavota kumode. MDF (16mm biezs) sonoma ozola rakstā, ar ABS finiera apdari tādā pašā rakstā, lai nodrošinātu izturību un aizsardzību pret mitruma iekļūšanu, piešķir ļoti modernu raksturu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks.

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.