Skapis ar bīdāmām durvīm STOL028

666,00 Add to wishlist

Skapis ar bīdāmām durvīm STOL028 –  svarīgākie elementi:

  • LED augšējais apgaismojums
  • ergonomiski rokturi
  • Ilglaicīgs dizains
  • Plaša uzglabāšanas vieta pakaramajiem
  • praktiskas atvilktnes ārpusē
Notīrīt
Kopīgot šo produkta lapu:

Krāsa

-

Spogulis

Ar spoguli

Materiāls

LKSP
Stikls / Spogulis

Īpašības

Ar atvilktnēm
Ar bīdāmām durvīm
Ar drēbju stangu
Ar plauktiem
Ar spoguli

Preces apraksts

Liels un ietilpīgs skapis ar bīdāmām durvīm STOL028 .


Skapis ar bīdāmām durvīm STOL028 un horizontālu, nedaudz pagarināmu atvilktņu rindu. tas ir aprīkots ar divām durvīm, no kurām viena ir pilnībā pārklāta ar spoguli. Skapja iekšpuse izceļas ar lielu vietu ar pakaramajiem. Plauktu rinda aizņem aptuveni ¼ no iekšējās telpas.

Skapis, kas ar savu izskatu bagātina dzīvojamo telpu. Pateicoties tā mūsdienīgajam dizainam, tas atbilst jaunākajām interjera dizaina tendencēm. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes 16 mm biezas laminētas plātnes, pateicoties kurai tas ilgi priecēs savus lietotājus. Lielais spogulis izgaismo telpu un veicina tās optisko paplašināšanu.
Skapja ietilpīgais iekšējais plānojums ir aprīkots ar dziļiem plauktiem un diviem drēbju pakaramiem, pateicoties kuriem gan apakšveļai, gan virsdrēbēm būs sava pastāvīga vieta. Skapja raksturīgās iezīmes ir Sevroll furnitūra, alumīnija sliedes un apakšējie ratiņi ar gultņiem, kas ietekmē komfortablu lietošanu.

Svētku mēnešos, ņemot vērā svētku brīvdienas gan Latvijā, gan ārvalstīs, pasūtījuma izpildes laiks var būt garāks!

!!! Datorā redzamā krāsa var atšķirties no oriģinālās krāsas dabā monitora iestatījumu dēļ, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.